Ta strona używa Javascript. Proszę włączyć JS w przeglądarce.

Cennik

Przed wizytą online proszę wypełnić ankietę.

CENNIK

Pakiet diagnostyczny

Badanie kropli krwi z poradą dietetyczną + diagnostyka organizmu

300 zł

Badanie żywej kropli krwi

Analiza obrazu żywej kropli krwi pobranej z opuszka palca pod kątem występowania patogenów; grzybów, pasożytów, bakterii, wirusów. Omówienie wyników, zalecenia i naturalna suplementacja.

150 zł

Diagnostyka organizmu

Bezinwazyjne skanowanie całego organizmu. Diagnozowanie i wykrywanie patogenów oraz innych dolegliwości.

200 zł

Biorezonans

Wypożyczenie urządzenia na miesiąc (30 dni) kuracji wraz z rozpisaniem całego planu oczyszczania. Sesje są dobierane indywidualnie, w zależności od tego,czy chcemy się pozbyć patogenów, czy zastosować program do innych terapii. Ilość sesji zależy od ilości czynników chorobotwórczych. Dodatkowo do tego - wykonujemy detoks organizmu i drenaż limfatyczny - potrzebny do szybszego oczyszczenia krwi i limfy z resztek pasożytów, grzybów, bakterii i wirusów.

900 zł

Badanie alergii pokarmowych

Test na 30-60-90 alergenów metodą elektro-akupunktury. Wyniki otrzymujemy w 1 godzinę. Omówienie diety eliminacyjnej.

150 zł
250 zł
330 zł

Terapia dwupunktowa wraz z konsultacją

Metoda uzdrawiania człowieka na jego wszystkich poziomach: fizycznym, duchowym, emocjonalnym i umysłowym, eterycznym i astralnym - oparta na fizyce kwantowej. Naprawianie zdrowia, relacji, sytuacji finansowej. Czyszczenie starych przekonań z poprzednich wcieleń, wymiarów oraz linii rodowych i nadanie nowych, zdrowych wzorców. Konsultacja + terapia dwupunktowa + sesja afirmacyjno - oczyszczająca. Pracuję podczas sesji osobistych lub zdalnych z klientami z Polski i zagranicy.

250 zł

Radykalne Wybaczanie - sesja Satori

Terapia oparta na Radykalnym Wybaczaniu Colina Tippinga.
Przepracowujemy trudne zdarzenia ze swojego życia jak i relacje z ludźmi, żeby uwolnić nagromadzone negatywne emocje. Pokochać i zyskać spokój oraz radość dla siebie.

150 zł

Technika Uwalniania

To prosta metoda osiągania głębokiej jasności, zrozumienia i przekraczania swoich problemów, które czasami mogą pojawiać się na drodze. W miarę kontynuowania procesu uwalniania, staniesz się zdrowszy, będziesz odnosił większe sukcesy przy mniejszym wysiłku, staniesz się szczęśliwszy i bardziej zdolny do prawdziwej miłości.

150 zł

Oczyszczanie pomieszczeń z negatywnych energii

Dzięki oczyszczaniu mieszkań / domów lepiej funkcjonujemy, jesteśmy zdrowsi, wysypiamy się i znacznie mocniej regenerujemy. Oczyszczanie pomieszczeń biurowych i gabinetów pomaga w utrzymaniu pozytywnej wibracji, w napływie klientów i utrzymaniu dobrych, długofalowych relacji.

150 zł

Badanie na nietolerancje pokarmowe

Pobranie próbki krwi, analiza na nietolerancje pokarmowe przy użyciu 59 produktów żywnościowych. Wyniki otrzymujemy w 1 godzinę. Omówienie diety eliminacyjnej.

500 zł

Konsultacja specjalistyczna

Omówienie wyników morfologicznych, zalecenia: suplementacja witaminowa oraz ziołowa.

100 zł

Reflexoterapia **

Masaż stóp. Odpowiednia stymulacja receptorów, odpowiadających za poszczególne narządy i układy w organizmie, która korzystnie wpływa na organizm, redukując zaburzenia i zmniejszając wszelkie dolegliwości. Dodatkowo zabieg energetyczny harmonizujący i przywracający energię w całym ciele.

150 zł

Stawianie baniek próżniowych

Bezinwazyjne leczenie infekcji, poprzez pobudzenie do lepszego działania układu odpornościowego, stymulacja naturalnych sił obronnych organizmu

100 zł

Masaż bańką chińską

Zabieg, który likwiduje cellulit, rozstępy i pomaga wymodelować sylwetkę oraz ujędrnić skórę.

120 zł

Wizyta u dietetyka

Szczegółowy wywiad dietetyczny z uwzględnieniem preferencji żywieniowych. Analiza składu ciała, pomiary antropometryczne. Wstępne zalecenia żywieniowe, rozkład posiłków, dobór wysiłku fizycznego. Omawiam jakie produkty spożywać a jakie wykluczyć z diety, podczas danej choroby. Konsultacja dotyczy diety redukcyjnej oraz dietoterapii chorób.

150 zł

Porady: oczyszczanie/dietetyczna - on-line

Przesyłam do wypełnienia ankietę dietetyczną. Obliczam zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Układam wstępne zalecenia żywieniowe, rozkład posiłków, dobór wysiłku fizycznego. Omawiam jakie produkty spożywać a jakie najlepiej wyeliminować na jakiś czas. Konsultacja dotyczy dietoterapii chorób i diety redukcyjnej oraz oczyszczania.

120 zł

Test obciążeń - metodą dr Voll'a

Wykrywanie przyczyn nieprawidłowości i schorzeń w organizmie.

250 zł

Badanie metodą Vega - Test

Całościowy test wg. dr H. Schimmela na obecność konkretnych pasożytów, wirusów, bakterii, grzybów oraz innych patogenów.

220 zł

Analiza składu ciała wraz z omówieniem **

Pomiar: masy tkanki tłuszczowej, tkanki wisceralnej, zawartości wody w organizmie, masy tkanki mięśniowej, masy mineralnej kości. Wykonanie pomiarów antropometrycznych.

35 zł

Ziołolecznictwo

Analiza wiadomości odnośnie odczuwanych dolegliwości, zażywanych suplementów i leków oraz występowania chorób w rodzinie (wymagana diagnoza od lekarza).

120 zł

Mieszanki ziołowe na różne schorzenia *

Cena zależna jest od ilości (100-750g) i typu składników w mieszance.

25-155 zł

Tinctury i maści *

Nalewki alkoholowe do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Maści na bazie naturalnych ziołowych składników bez chemicznych dodatków, z długim terminem przydatności.

od 100 zł

* odbiór we Wrocławiu gratis, wysyłka według cennika Polska Poczta S.A.

** na terenie Wrocławia

Cennik publikowany jest tylko w celach informacyjnych i nie stanowi oferty handlowej wg Kodeksu Cywilnego. Podane ceny mogą ulec zmianie.Promocje nie łączą się.