Ta strona używa Javascript. Proszę włączyć JS w przeglądarce.

O mnie

dietetyka

mgr Sylwia Skalniak - certyfikowany fitoterapeuta, parazytolog, dietetyk holistyczny, naturopata. Analityk mikroskopowego badania żywej kropli krwi. Specjalista diagnostyki metodami EAV (Voll'a, Vega - Test). Terapeuta metody dwupunktowej, radiesteta, refleksoterapeuta. Trenerka gimnastyki słowiańskiej oraz prowadząca Kręgi Kobiet Mocy, sesje dekodingu, medytacje Feeding Demon oraz warsztaty z dwupunktu.

Moja przygoda z naturalnymi terapiami i propagowaniem zdrowego stylu życia, rozpoczęła się kilkanaście lat temu. Do podjęcia edukacji w tym kierunku skłoniły mnie choroby moich bliskich. Ich pojawienie się przyniosło niezwykle silny stres związany z kwestiami finansowymi, czy też dostaniem się do odpowiednich specjalistów w jak najkrótszym czasie. Zwieńczeniem lekarskich wizyt zawsze była recepta z listą leków syntetycznych lub, co gorsza, groźba zabiegu chirurgicznego. Zażywanie leków syntetycznych często pogarszało sytuację zdrowotną i komplikowało ją do tego stopnia, że trzeba było rozważać ostateczność.

Zdarzenia te spowodowały, że zaczęłam szukać innych rozwiązań i możliwości pracy ze schorzeniami. Wierzę, że dobra diagnoza i umiejętne poprowadzenie pacjenta w chorobie, zapobiega jej rozwojowi i wyklucza ingerencję chirurgiczną. Podczas studiowania ziołolecznictwa i innych terapii naturalnych, utwierdziłam się w przekonaniu, że jest to właściwa droga i mogę ją szczerze polecić każdemu.

Najpiękniejsze jest to, że naturalne terapie są stosowane od wieków i działają a fakt, że wraz z nimi człowiek skłania się ku naturze i czerpie z jej darów wznosi nas na wyższe poziomy energetyczne. To znaczy, że jednostka może sama siebie uzdrawiać. W każdym z nas drzemie tak wielka moc.

Cieszy mnie niezmiernie, że mogę dzielić się tą wiedzą i pomagać innym. To wielki dar, za który dziękuję Wszechświatu!

Moją specjalizacją, filozofią życia a jednocześnie pasją, jest również uświadamianie na tematy zdrowego odżywiania. Z wielką chęcią pomagam osobom przejść na dietę wegetariańską, wegańską, witariańska ponieważ od ponad 20 lat sama ją propaguję i dzięki temu świetnie się czuję i młodo wyglądam.

Od dawna interesowałam się alternatywnymi metodami leczenia, naturoterapiami, zdrowym stylem żywienia tj. życia. Z czasem zaczęło mnie ciekawić, co człowiek posiada w głębi swojego organizmu. To popchnęło mnie do tego, aby zagłębić się bardziej w szczegóły. Zdecydowałam się na naukę związaną z analizą i mikroskopowym badaniem żywej krwi. Wiedziałam, że z takiej analizy będę mogła jeszcze więcej wyczytać, a co za tym idzie - ocenić organizm w jak najbardziej trafny sposób.

badanie żywej kropli krwi

Ludzka krew żyje około 40 minut i w tym czasie można ją poobserwować oraz zobaczyć jak się zachowuje, co ze sobą niesie, czy jest dotleniona i nie zniszczona (stopień zniszczenia może wskazywać na wiele różnych chorób). Bardzo zachęcam do zobaczenia - na żywo własnej krwi pod mikroskopem. Na podstawie jednej kropli krwi można wyeliminować bardzo wiele schorzeń i dolegliwości.

Propaguję również holistyczne podejście do klienta, ponieważ wiem, że powstawanie chorób powiązane jest ze wszystkimi sferami człowieka (fizyczną, mentalną, emocjonalną, astralną, eteryczną, duchową, kauzalną). Staram się patrzeć nie tylko pod kątem fizycznego stanu, ale również m.in. na sferę psychiczną i duchową danej osoby. Korzystam z wiedzy Totalnej Biologii czyli Nowej Germańskiej Medycyny i Recall Healing. Wiem, że wszystko się zazębia i aby uzdrawianie miało sens - powinno się pracować na każdym poziomie, nie tylko fizycznym, ale również na wszystkich sferach subtelnych. Dlatego, aby działać na tych płaszczyznach robię sesje terapeutyczne metodą dwupunktową, (wyszkolona przez samego Dr. Richarda Bartletta) - m.in. przywracając ciału kontakt z duszą, wykonuję zabiegi refleksoterapii, terapii biorezonansem. Wszystko to pomaga dotrzeć i działać na poziomie emocjonalnym, mentalnym, duchowym, umysłowym i cielesnym. Oczyścić z niepotrzebnych informacji nagromadzonych podczas poprzednich wcieleń, pokoleń wstecz, wymiarów równoległych. Wyczyścić niepotrzebne kody, memy i inne rzeczy jakie nam wpojono, a które nie są prawdziwe. Odblokować "zastane" blokady energetyczne tzw. meridiany i pomóc organizmowi uzyskać odpowiedni poziom do samoregeneracji, czyli homeostazy.

Moja praca dostarcza mi wiele radości oraz satysfakcji, a niesienie pomocy innym przynosi mi spełnienie.


badanie kropli krwiziololecznictwotmcdietetykareflexoterapiareflexoterapia
vollavegapazkonferencjaradiestezja
dwupunktdwupunkt2dwupunkt3dwupunkt4bartlett