Ta strona używa Javascript. Proszę włączyć JS w przeglądarce.

Radykalne wybaczanie

Terapia oparta na Radykalnym Wybaczaniu Colina Tippinga.

Często słyszę od klientów zdanie: "ale ja już im wybaczyłam". Niestety bywają to tylko słowa i nie rzadko się później okazuje, że jest jeszcze tak wiele emocji związanych z danymi, traumatycznymi wydarzeniami (co wymagają oczyszczenia) które podczas terapii, wychodzą na światło dzienne.

Bardzo mocnego oczyszczania doświadcza się podczas pracy z Radykalnym Wybaczaniem.
Podczas sesji - przepracowujemy traumy, trudne zdarzenia ze swojego życia - te z przeszłości i obecne oraz relacje z rodziną i innymi osobami z naszego otoczenia oraz ze samym sobą.
Uwalniamy nagromadzone, negatywne emocje, by zaakceptować w pełni i pokochać siebie oraz zyskać spokój i radość wewnętrzną.

W momencie uwalniania się od zdarzeń przeszłości i traum, następuje znaczna poprawa kondycji psychicznej, mentalnej, emocjonalnej i energetycznej. Zrzucamy zbędny balast, pozbywamy się obciążeń karmicznych, które nieśliśmy dotychczas.
Po wybaczeniu naszym wszystkim oprawcom - możemy westchnąć z ulgą powracając do zdarzeń w których byliśmy ofiarami.

Po 2,5 godzinnej sesji, otrzymujecie również zadania domowe do wykonania, ponieważ w momencie gry terapeutycznej - poprzez wypowiadane przez Was historie i afirmacje - zaczyna się proces, bo otwiera się czakra gardła.
Kolejną ważną rzeczą jest, aby to zmaterializować i opisać na papierze, wyjść na zewnątrz i spalić oraz polać wodą. Oddać to żywiołom; ziemi, ognia, wody i powietrza, aby nastąpiła całkowita transformacja na wszystkich poziomach.