Ta strona używa Javascript. Proszę włączyć JS w przeglądarce.

Diagnostyka organizmu

Jeżeli masz dolegliwości, a badania nic nie wykazują? Moim zadaniem jest określić stan Twojego zdrowia już dziś, aby nie dopuścić do dalszego rozwoju chorób, czy nawet im zapobiec.

Skanowanie całego ciała – elektropunkturową, segmentarną, bezinwazyjną metodą EAV. Za jej pomocą otrzymujemy szczegółowy wynik mówiący o obciążeniu narządów, organów i całych systemów organizmu. Badam obciążenia kręgosłupa, sprawdzam energetykę organizmu. Wynik potwerdzony metodą Vega Test.

Jak to działa

Na określonych obszarach skóry czoła, dłoni i stóp, mocowane jest sześć elektrod i z ich pomocą w ciągu kilku minut - urządzenie rejestruje przewodność elektryczną prądu stałego o niskiej intensywności. Parametry wykresów podczas przeprowadzania kilkudziesięciu pomiarów, porównywane są ze wzorcowymi wykresami, które opracowywane są indywidualnie dla osoby testowanej, z uwzględnieniem szczegółowej regulacji wegetatywnej.

WAŻNE! Przygotowanie do zabiegu.

Trzy dni przed badaniem nie spożywać ziół, suplementów, preparatów, leków - jeżeli nie jest to konieczne (oprócz leków np. na cukrzycę). W przypadku, gdy zażycie lekarstw jest konieczne, należy poinformować o nich diagnostę. Dwa dni przed zabiegiem nie spożywać alkoholu. Trzy godziny przed badaniem nie pić napojów energetycznych, kawy, nie palić papierosów. Nie wskazane jest robić badanie na pusty żołądek. Przed wejściem do gabinetu trzeba wypróżnić pęcherz. Najlepiej być ubranym w naturalne dzianiny. Koniecznie należy pamiętać, by zupełnie wyłączyć telefon komórkowy przed diagnostyką, oraz zdjąć wszelką biżuterię, okulary pasek, zegarek itp. rzeczy. W pomieszczeniu w czasie diagnostyki znajduje się tylko jedna osoba (wyjątek stanowią dzieci).

Przeciwwskazania do badania

rozrusznik serca, ciąża, dzieci poniżej 1 roku życia, padaczka, uszkodzenia skóry na rękach, czole i nogach (egzema, ropa, wrzody, krew), ostry stan po zawale, schizofrenia, autyzm, nadpobudliwość, przeszczep narządu.

*UWAGA! Badanie tą metodą nie jest zastępnikiem konsultacji lekarskiej. Nie zwalnia z wykonywania badań analitycznych zleconych przez lekarza w specjalistycznych placówkach służby zdrowia. Przedstawione informacje w żadnym wypadku nie zastępują porady ani pomocy lekarskiej.

Urządzenia użyte w diagnostyce i terapii nie są urządzeniami medycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. Nr 107, poz 679 z późn. zm.).