Ta strona używa Javascript. Proszę włączyć JS w przeglądarce.

Terapia metodą dwupunktową

Metoda dwupunktowa, to szybka i bardzo efektywna metoda uzdrawiania człowieka na jego wszystkich poziomach: fizycznym, psychicznym, emocjonalnym, mentalnym, energetycznym, astralnym i kauzalnym.
Wykorzystując ją możecie z łatwością dokonywać zmian w Waszym życiu. Jesteście w stanie poprawić zdrowie, relacje, sferę ekonomiczną. Odblokować kody i przekonania z poprzednich pokoleń, wcieleń, wymiarów równoległych, oczyścić linię rodową - lata wstecz.

Metoda działa na zasadach fizyki kwantowej.

Wchodząc w "pole serca" nawiązujemy kontakt z matrycą energetyczną i poprzez nadanie odpowiedniej intencji – jesteśmy w stanie wejść w rezonans i otrzymać dla siebie odpowiednie rozwiązanie, które daje nam Wszechświat. Problem, który był - może natychmiast przestać istnieć. Poprzez załamanie fali przy transformacji kodu - podczas zabiegu - człowiek może odczuwać zmiany zachodzące w ciele na poziomie fizycznym i innych warstwach subtelnych.

Zawsze docieramy do źródła i kasujemy stare, uciążliwe dla nas rzeczy: kody, programy, memy, jakie narzucono Wam lub wpojono, gdy byliście dziećmi, a Wy tak bardzo w nie uwierzyliście, że wpłynęły one na późniejsze kreowanie Waszego życia. Często są to kody, które blokują Wasz rozwój, nie pozwalają iść naprzód i rozwijać się, odkrywać swojej pasji. Blokują przepływ finansowy w Waszym życiu, powodują, że Wasze stosunki z bliskimi czy partnerami nie są na takim poziomie, jaki byście chcieli aby były. Wszystko to poprzez metodę dwupunktową możecie przetransformować, zmienić stare programy, wyczyścić ze śmietnika Wasz" twardy dysk" by poczuć się wolnymi od przytłaczających błędnych programów i blokad energetycznych.

Po terapii powinniście zapomnieć o problemie z którym przybyliście - Wszechświat już otrzymał intencję i dalej zadziała sam, wszystko otrzymacie w odpowiednim dla Was czasie. Myśląc stale o problemach - będziecie je nadal zasilać i blokować nadejście rozwiązania.
Nawet jeżeli osoba nie wierzy w ten rodzaj terapii – ona i tak zadziała i zrobi co powinna.
Jedyne co jest potrzebne, to wyzbycie się oczekiwań, co do tego kiedy i w jaki sposób dany problem zostanie rozwiązany.
Wszystko się zadzieje w należytym i odpowiednim dla Was czasie i miejscu. Zawsze dostaniecie to na co jesteście gotowi.
Zacznijcie zmieniać i kreować własną rzeczywistość pełną cudów, szczęścia i miłości - już dziś!